HomeController :: homepage
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| q | "info" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\HomeController::homepage" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "home" |
| _route_params | [] |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "www.symfony.ungarische-gemeinde.de" |
| referer | "http://symfony.ungarische-gemeinde.de" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-le-client-ip | "74.7.242.6" |
| x-le-client-ua | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "40427832" |
| x-php-ob-level | "0" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sat, 21 Mar 2026 22:39:21 GMT" |
| x-debug-token | "c6b1e9" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sat, 21 Mar 26 23:39:21 +0100" |
| Last used | "Sat, 21 Mar 26 23:39:21 +0100" |
| Lifetime | "0" |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-cookie_consent | "bNLIPrjVzCzEG95ZJ8Mt5BXdOPJUl_jNP39vlD4meuk" |
| userLang | "hu" |
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "c03c490c5694bfac8c8321660c96760a" |
| DATABASE_URL | "mysql://d032126b:gvLhND5peoQsMmUp@127.0.0.1:3306/d032126b" |
| MAILER_DSN | "smtp://m046e6e9:4ZKYdJpK2ZnrEwkP@w0186a3a.kasserver.com" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/www/htdocs/w0186a3a/symfony.ungarische-gemeinde.de/public/" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/www/htdocs/w0186a3a/symfony.ungarische-gemeinde.de/public/" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| H2PUSH | "off" |
| H2_PUSH | "off" |
| H2_PUSHED | "" |
| H2_PUSHED_ON | "" |
| H2_STREAM_ID | "1" |
| H2_STREAM_TAG | "4077925-15682-1" |
| HOME | "/www/htdocs/w0186a3a" |
| HTTP2 | "on" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "www.symfony.ungarische-gemeinde.de" |
| HTTP_REFERER | "http://symfony.ungarische-gemeinde.de" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_LE_CLIENT_IP | "74.7.242.6" |
| HTTP_X_LE_CLIENT_UA | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "40427832" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "q=info" |
| REDIRECT_H2PUSH | "off" |
| REDIRECT_H2_PUSH | "off" |
| REDIRECT_H2_PUSHED | "" |
| REDIRECT_H2_PUSHED_ON | "" |
| REDIRECT_H2_STREAM_ID | "1" |
| REDIRECT_H2_STREAM_TAG | "4077925-15682-1" |
| REDIRECT_HTTP2 | "on" |
| REDIRECT_HTTPS | "on" |
| REDIRECT_QUERY_STRING | "q=info" |
| REDIRECT_SSL_CLIENT_CERT | "" |
| REDIRECT_SSL_SERVER_CERT | """ -----BEGIN CERTIFICATE-----\n MIIFRDCCBCygAwIBAgISBn25Re8oQeGD51iqOu+zbISqMA0GCSqGSIb3DQEBCwUA\n MDMxCzAJBgNVBAYTAlVTMRYwFAYDVQQKEw1MZXQncyBFbmNyeXB0MQwwCgYDVQQD\n EwNSMTIwHhcNMjYwMTI4MDMwNDEzWhcNMjYwNDI4MDMwNDEyWjApMScwJQYDVQQD\n Ex5zeW1mb255LnVuZ2FyaXNjaGUtZ2VtZWluZGUuZGUwggEiMA0GCSqGSIb3DQEB\n AQUAA4IBDwAwggEKAoIBAQDoQ6fghfakQzIVhMPe5zMph7EIYXDOK6HRddTG8Vqq\n O+1aXkhf8TRqpXrp2r7GwBZqsUesU9o1m2Xj/vOGOwD43U+O94nJbGmIYDwGh91E\n 5iIK2bG9kui3tbshDjKLbJk7LLPstk04GmV6j2D9W4Sh62MDC6AImkg3arx41D0E\n 6bI9Cf+hMRaA0nUL8JywAU9xZBb9Zax8c035yBrf1bJWuoFZARBXt0UQ2kXobMx0\n LVHFptmpOlGoiliADSX/nuVRWHS3Cf+QQz48wch7mh33p6ndpoU29vqUzF81sP8q\n u2J4gX/SnNTjLKD3UVn0jfpd8saUpsdXXRXMsYLjhq5xAgMBAAGjggJaMIICVjAO\n BgNVHQ8BAf8EBAMCBaAwHQYDVR0lBBYwFAYIKwYBBQUHAwEGCCsGAQUFBwMCMAwG\n A1UdEwEB/wQCMAAwHQYDVR0OBBYEFELzLIVBHCh6LDRU4tu+2kbmLkJWMB8GA1Ud\n IwQYMBaAFAC1KfItjm8x6JtMrXg++tzpDNHSMDMGCCsGAQUFBwEBBCcwJTAjBggr\n BgEFBQcwAoYXaHR0cDovL3IxMi5pLmxlbmNyLm9yZy8wTQYDVR0RBEYwRIIec3lt\n Zm9ueS51bmdhcmlzY2hlLWdlbWVpbmRlLmRlgiJ3d3cuc3ltZm9ueS51bmdhcmlz\n Y2hlLWdlbWVpbmRlLmRlMBMGA1UdIAQMMAowCAYGZ4EMAQIBMC4GA1UdHwQnMCUw\n I6AhoB+GHWh0dHA6Ly9yMTIuYy5sZW5jci5vcmcvNDMuY3JsMIIBDAYKKwYBBAHW\n eQIEAgSB/QSB+gD4AHcAFoMtq/CpJQ8P8DqlRf/Iv8gj0IdL9gQpJ/jnHzMT9foA\n AAGcAsSVLgAABAMASDBGAiEA0ety84YmoCA8Zy/AN9paIQFI8bBTsN19zaJLr3/o\n xF4CIQC+fVA0dCzXtBNLMC8CBMzlhNjMQ/yivKxzLqMB7ooc7wB9AHF+lfPCOIpt\n seOEST0x4VqpYgh2LUIA4AUM0Ge1pmHiAAABnALEleAACAAABQAH/ln2BAMARjBE\n AiBGeK8e03szBzM2Iu1Z0KVpoKEIkSa3YsrXPrZbibFyPwIgEmWDZPhVvuz6qqiz\n GT1vqBgv3aJoD/4FaqZulpoqeoswDQYJKoZIhvcNAQELBQADggEBABEUUT4uJFGl\n jn034jowO+Cl63H5ybM6Za6H+g/VZH/Y858gbggEO+zS0SYoACIxzec8JisKTD+J\n 12E42WFM/3KI58o87qvFNPRCgwOQQAQ/bigCM7Ev0CQfaWsR7R+QYPdNv+avwM6u\n cI1CY3fOFR+6ulNckdiNUZbDNAkx7hL5cJhbPkwU1E2ug4T9km2bQxueZg4zX/EC\n cxFIPIff9Q4Sm4kC+tdVea434OPOPilHno6a7DkFuaDRb951G6LEKSiAuf8aMXL+\n C9B1pxTkJhr4pCZrf0p+zU9Fy3/0a88HgTD+tYq02cN5EelgRu5DyaAqjIQyAHYa\n UNUOD4pVhtQ=\n -----END CERTIFICATE-----\n """ |
| REDIRECT_SSL_TLS_SNI | "www.symfony.ungarische-gemeinde.de" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_UNIQUE_ID | "ab8eGfxBV87apwYziPfwhwAAgTI" |
| REDIRECT_URL | "/" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.242.6" |
| REMOTE_PORT | "42012" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1774132761 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1774132761.03 |
| REQUEST_URI | "/?q=info" |
| SCRIPT_FILENAME | "/www/htdocs/w0186a3a/symfony.ungarische-gemeinde.de/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "85.13.162.40" |
| SERVER_ADMIN | "webmaster@symfony.ungarische-gemeinde.de" |
| SERVER_NAME | "www.symfony.ungarische-gemeinde.de" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SSL_CLIENT_CERT | "" |
| SSL_SERVER_CERT | """ -----BEGIN CERTIFICATE-----\n MIIFRDCCBCygAwIBAgISBn25Re8oQeGD51iqOu+zbISqMA0GCSqGSIb3DQEBCwUA\n MDMxCzAJBgNVBAYTAlVTMRYwFAYDVQQKEw1MZXQncyBFbmNyeXB0MQwwCgYDVQQD\n EwNSMTIwHhcNMjYwMTI4MDMwNDEzWhcNMjYwNDI4MDMwNDEyWjApMScwJQYDVQQD\n Ex5zeW1mb255LnVuZ2FyaXNjaGUtZ2VtZWluZGUuZGUwggEiMA0GCSqGSIb3DQEB\n AQUAA4IBDwAwggEKAoIBAQDoQ6fghfakQzIVhMPe5zMph7EIYXDOK6HRddTG8Vqq\n O+1aXkhf8TRqpXrp2r7GwBZqsUesU9o1m2Xj/vOGOwD43U+O94nJbGmIYDwGh91E\n 5iIK2bG9kui3tbshDjKLbJk7LLPstk04GmV6j2D9W4Sh62MDC6AImkg3arx41D0E\n 6bI9Cf+hMRaA0nUL8JywAU9xZBb9Zax8c035yBrf1bJWuoFZARBXt0UQ2kXobMx0\n LVHFptmpOlGoiliADSX/nuVRWHS3Cf+QQz48wch7mh33p6ndpoU29vqUzF81sP8q\n u2J4gX/SnNTjLKD3UVn0jfpd8saUpsdXXRXMsYLjhq5xAgMBAAGjggJaMIICVjAO\n BgNVHQ8BAf8EBAMCBaAwHQYDVR0lBBYwFAYIKwYBBQUHAwEGCCsGAQUFBwMCMAwG\n A1UdEwEB/wQCMAAwHQYDVR0OBBYEFELzLIVBHCh6LDRU4tu+2kbmLkJWMB8GA1Ud\n IwQYMBaAFAC1KfItjm8x6JtMrXg++tzpDNHSMDMGCCsGAQUFBwEBBCcwJTAjBggr\n BgEFBQcwAoYXaHR0cDovL3IxMi5pLmxlbmNyLm9yZy8wTQYDVR0RBEYwRIIec3lt\n Zm9ueS51bmdhcmlzY2hlLWdlbWVpbmRlLmRlgiJ3d3cuc3ltZm9ueS51bmdhcmlz\n Y2hlLWdlbWVpbmRlLmRlMBMGA1UdIAQMMAowCAYGZ4EMAQIBMC4GA1UdHwQnMCUw\n I6AhoB+GHWh0dHA6Ly9yMTIuYy5sZW5jci5vcmcvNDMuY3JsMIIBDAYKKwYBBAHW\n eQIEAgSB/QSB+gD4AHcAFoMtq/CpJQ8P8DqlRf/Iv8gj0IdL9gQpJ/jnHzMT9foA\n AAGcAsSVLgAABAMASDBGAiEA0ety84YmoCA8Zy/AN9paIQFI8bBTsN19zaJLr3/o\n xF4CIQC+fVA0dCzXtBNLMC8CBMzlhNjMQ/yivKxzLqMB7ooc7wB9AHF+lfPCOIpt\n seOEST0x4VqpYgh2LUIA4AUM0Ge1pmHiAAABnALEleAACAAABQAH/ln2BAMARjBE\n AiBGeK8e03szBzM2Iu1Z0KVpoKEIkSa3YsrXPrZbibFyPwIgEmWDZPhVvuz6qqiz\n GT1vqBgv3aJoD/4FaqZulpoqeoswDQYJKoZIhvcNAQELBQADggEBABEUUT4uJFGl\n jn034jowO+Cl63H5ybM6Za6H+g/VZH/Y858gbggEO+zS0SYoACIxzec8JisKTD+J\n 12E42WFM/3KI58o87qvFNPRCgwOQQAQ/bigCM7Ev0CQfaWsR7R+QYPdNv+avwM6u\n cI1CY3fOFR+6ulNckdiNUZbDNAkx7hL5cJhbPkwU1E2ug4T9km2bQxueZg4zX/EC\n cxFIPIff9Q4Sm4kC+tdVea434OPOPilHno6a7DkFuaDRb951G6LEKSiAuf8aMXL+\n C9B1pxTkJhr4pCZrf0p+zU9Fy3/0a88HgTD+tYq02cN5EelgRu5DyaAqjIQyAHYa\n UNUOD4pVhtQ=\n -----END CERTIFICATE-----\n """ |
| SSL_TLS_SNI | "www.symfony.ungarische-gemeinde.de" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
| UNIQUE_ID | "ab8eGfxBV87apwYziPfwhwAAgTI" |
| USER | "w0186a3a" |
| argc | 1 |
| argv | [
"q=info"
] |
Sub Requests 1
CookieConsentController :: showIfCookieConsentNotSet (token = e40dc6)
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "ConnectHolland\CookieConsentBundle\Controller\CookieConsentController::showIfCookieConsentNotSet" |
| _route | "ch_cookie_consent.show_if_cookie_consent_not_set" |
| _route_params | [] |